О нас

Міжнародна благодійна організація "Східно-Європейська Місія" ( "Eastern European Outreach") була заснована в США в1980 році Джефом Томпсоном. Джеф і його дружина Паула довгий час жили і працювали в Східній Європі, надаючи допомогу і підтримку віруючим родинам в Болгарії, Угорщині, Румунії, колишньої Чехословаччини, Югославії та Східної Німеччини. Джеф протягом дев'яти років проповідував в тюрмах і колоніях суворого режиму в Росії.

О нас

В Україні Міжнародний Благодійний Фонд "Східно-Європейська Місія" почав свою роботу в жовтні 1994 року. Основним напрямком діяльності Фонду була допомога сім'ям, постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році.

Зараз коло проблем в Україні змінився - Чорнобильська катастрофа відійшла на другий план, а на першому - соціальна і економічна нестабільність: високий рівень безробіття, зростає кількість неповних сімей.

Своє основне завдання Фонд бачить в тому, щоб допомогти сім'ям в наш нелегкий час. Ми хочемо, щоб діти не стали "дітьми вулиці", а батьки могли виростити здорових, люблячих і інтелектуально розвинених дітей, що живуть в рамках християнської моралі.

О нас

Фонд почав свою роботу зі спонсорування 50-ти сімей з Києва та Чорнобильської зони, постійно розширюючи сферу і області діяльності - в даний час ми спонсоруємо понад 500 сімей, три дитячих будинки і 19 дитячих будинків сімейного типу (прийомні сім'ї). Надаємо допомогу в отриманні освіти студентам (зараз їх в програмі близько 40). Ведеться робота в 4 духовно- освітніх центрах. Фонд проводить роботу в 9 областях України.